• АТО можуть зупинити тільки на певних умовах

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 15 травня 2014 року

Антитерористична операція, що здійснюється зараз на сході України збройними силами української армії проти проросійських озброєних бойовиків, які називають себе «народними ополченцями», може бути зупинена лише тоді, коли терористи здадуть зброю і звільнять всіх заручників.

Про це сьогодні заявив спікер Верховної Ради України Олександр Турчинов після парламентської наради з керівниками депутатських фракцій і комітетів, повідомляє прес-служба ВР.

Він підкреслив, що ті, хто веде війну проти України, отримають адекватну відповідь.

«Я ще раз підкреслюю, антитерористична операція проводиться з метою захистити громадян України. Проти тих, хто вбиває, грабує, викрадає людей. Проти тих, хто зі зброєю в руках воює проти України», ― сказав Турчинов.

У той же час він відзначив, що влада готова вести діалог і переговори з опозиційними групами і вирішувати питання мирним шляхом.

Він додав, що сьогодні на погоджувальній раді обговорювалося також питання прийняття декларації ВР. Для розробки її тексту було запропоновано створити робочу групу з членів фракцій і груп, які б внести свої пропозиції щодо можливої зупинки АТО.

Нагадаємо, сьогодні депутати фракції Партії Регіонів зажадали від членів парламенту зупинити антитерористичну операцію на сході України. На знак протесту вони покинули сесійну залу.


Читайте також:

Меркель назвала умови участі представників ДНР у переговорах ОБСЄ

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...