• Кількість російських товарів у торгівельних мережах скорочується

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Субота, 17 травня 2014 року

Українські рітейлери почали скорочувати число товарів і зайнялися оптимізацією асортименту.

У першу чергу вони збувають невигідні бренди і товарні позиції, які поки ще займають місця на полицях супермаркетів і магазинів, повідомляє газета «Сегодня» з посиланням на експертів.

Точних цифр скорочення числа товарів, що імпортуються з інших країн, рітейлери поки не називають. Але найбільш проблемними назвали товари тривалого користування.

«У лідерах з падіння попиту виявилися російські марки. У середньому, продаж товарів з РФ впав на 35%, а окремих марок ― більш ніж на 50%», ― зазначив виданню співзасновник компанії ТОВ «Домінанта Фуд» Павло Бойко.

Згідно з даними Української Асоціації постачальників торгівельних мереж (УАПТМ), продаж товарів, імпортованих з інших країн, просів на 50―60% після подорожчання долара, а продаж товарів з РФ різко почав падати після анексії Криму і кризи на південному сході України. Так, купівельний попит на товари російського виробництва в країні впав на 20%, а у центральних і західних регіонах України ― до 60%.

За словами директора УАПТС Олексія Дорошенка, зараз у багатьох торгівельних мережах майже всі акційні товари ― це товари російського виробництва. Після розпродажів їхнє місце займуть українські бренди.


Читайте також:

Інфляція в Україні у квітні побила всі рекорди

В Україні стали менше купувати смартфонів

Продаж авто в Україні обвалився ще на 29%

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...