ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У світі відзначили Міжнародний день Фалунь Дафа

Велика Епоха

Фалунь Дафа — китайський метод самовдосконалення, який практикують мільйони людей в усьому світі. Щороку 13 травня відзначають як Всесвітній день Фалунь Дафа.

Фалунь Дафа, також відомий як Фалуньгун, — це стародавнє духовне вчення, яке вперше було публічно представлено майстром Лі Хунчжи 13 травня 1992 року.

Відсутність релігійних форм, швидкий оздоровчий ефект і високі моральні принципи майже одразу після початку поширення зробили цю школу найпопулярнішою з усіх шкіл цігун у комуністичному Китаї. Щоранку люди в парках по всій країні виконували її вправи. За високі духовні принципи і економію державних коштів, які витрачав уряд на оздоровлення народу, школа була нагороджена грамотою і стала називатися «Золотий Фалуньгун».

Але популярність школи серед населення Китаю виявилася небажаною для панівного режиму, і колишній глава компартії Китаю Цзян Цземінь оголосив в 1999 році Фалунь Дафа поза законом і розгорнув кампанію переслідування цієї духовної практики. Десятки тисяч послідовників Фалунь Дафа донині перебувають у в'язницях по всій країні, де їх піддають тортурам і змушують зректися своєї віри.

Зацікавившись репресіями, люди всього світу дізналися про нову школу цігун, і тепер вона популярна в більш ніж 110 країнах світу, відзначають на faluninfo.ru.

Колишній держсекретар Канади Девід Кілгур і міжнародний адвокат з прав людини Девід Мейтас у 2006 році опублікували звіт з доказами про те, що китайські військові госпіталі і трудові табори співпрацюють разом, займаючись видаленням органів ув'язнених послідовників Фалуньгун. Органи витягують, в той час як ці люди ще живі. Інформація з цінами була опублікована на китайських сайтах, де навпроти кожного органу вказувалася ціна для охочих зробити пересадку того чи іншого органу.

У Міжнародний день прав людини (10 грудня 2013 року) було подано клопотання Верховному комісару ООН з прав людини із закликом відправити незалежну групу, щоб провести ретельне розслідування вилучення органів у живих людей в Китаї. Майже 1,5 мільйона чоловік з більш ніж 50 країн на чотирьох континентах підписали цю петицію, в тому числі з України. Петиція була розглянута на засіданні Європарламенту в Страсбурзі і депутати Європарламенту зажадали негайно звільнити в Китаї всіх в'язнів совісті, включаючи практикувальників Фалуньгун, а також дозволити спеціальним доповідачам провести розслідування практики пересадки органів у Китаї.

Незважаючи на репресії, послідовники Фалунь Дафа в Китаї не відповідають насильством. Замість цього, згідно з настановами засновника вчення Лі Хунчжи, вони розповідають владі і громадянам країни правду про те, що таке Фалунь Дафа, про його моральні принципи, про ту користь, яку вони отримали займаючись Фалуньгун, і про те, що його послідовники просто хочуть мати право вільно займатися вправами в парках країни. Завдяки спільним зусиллям послідовників Фалунь Дафа в Китаї, масштаб репресій за 15 років поступово послабився, а багато високопоставлених членів політичного клану Цзян Цземіня, які найбільш активно брали участь у переслідуванні, один за іншим стали потрапляти під слідство в нинішній боротьбі за владу в Китаї.


Читайте також:
Переслідування Фалуньгун у Китаї: 12 років терору