• Голова NASA: МКС обійдеться без участі росіян

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 20 травня 2014 року
На тлі обговорення Росії та Китаю перспектив взаємодії у сфері космічних польотів, голова NASA Чарльд Болден заявив, що США може налагодити роботу МКС і без російських колег.
Болден висловив упевненість, що політичні розбіжності між Америкою і Росією через ситуацію в Україні не означають кінець для Міжнародної космічної станції, пише Newsru.com
Коментар керівника NASA послідував після того, як віце-прем'єр РФ Дмитро Рогозін заявив, що Кремль може відмовитися від продовження експлуатації МКС після 2020 року і направити кошти на інші проекти.
«На МКС немає незамінних країн. Крім США, космічна станція управляється також Європою, Японією та Канадою. Росія в команді має лише один козир: забезпечує доставку астронавтів на орбіту і назад», ― прокоментував ситуацію Болден журналістам у Берліні, повідомляє АР.
Нагадаємо, минулого тижня Рогозін попередив керівництво NASA, посилаючись на санкції проти російської космічної галузі, що Росія не зацікавлена в управлінні МКС після 2020 року, і запропонував США доставляти на орбіту астронавтів за допомогою батута.

Читайте також:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...