• У Росії не знають, куди зникли спостерігачі ОБСЄ

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 28 травня 2014 року

МЗС України припускає, що група спостерігачів з Донецького підрозділу Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), яка зникла 26 травня, могла бути затримана проросійськими угрупуваннями. Проте в Росії заявили, що не знають, хто викрав спостерігачів, і закликали їх відпустити.

За інформацією постпреда РФ при ОБСЄ Андрія Келіна, чотирьох міжнародних спостерігачів ОБСЄ, з якими був втрачений зв'язок у понеділок близько 18.00, затримали в районі Шахтарська Донецької області, повідомляє «Укрінформ».

Келін сказав, що в той день спостерігачі поверталися до Донецька з області та були зупинені в районі Шахтарська на блокпосту, якого раніше там не було.

«Хто їх зупинив невідомо, але ми вважаємо захоплення міжнародних спостерігачів абсолютно неправильним. Їх необхідно негайно звільнити», ― додав постпред РФ.

Нагадаємо, раніше Російська Федерація підтримала рішення про розгортання спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. У зв'язку з цим український МЗС і звернувся вчора до керівництва РФ при ОБСЄ з проханням закликати проросійських прихильників негайно звільнити членів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.


Читайте також:

Москва готова до діалогу з Порошенком ― Лавров

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...