• Аксьонов звинувачує Україну у відсутності туристів

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Неділя, 1 червня 2014 року

Прем'єр-міністр Кримської Республіки Сергій Аксьонов поскаржився російському колезі Дмитру Медведєву на те, що туристи з Росії не можуть потрапити до Криму через Україну.

У зв'язку з цим він запропонував Медведєву, який прибув з візитом на півострів 25 травня, розглянути як варіант можливість направити на відпочинок до Криму співробітників великих підприємств РФ, таких як «Газпром» і «Роснефть».

Він також підняв питання логістики.

«Доставка туристів на півострів сьогодні не вирішена. Залізниця поки не в змозі забезпечити прибуття відпочиваючих, оскільки українська сторона не надає нам всіх маршрутів. Сьогодні нам не вистачає потужностей з доставки пасажирів, а це 16―20 тисяч осіб на добу», ― цитує прес-служба кримського уряду звернення Аксьонова.

Водночас новий кримський прем'єр визнав, що поки що не всі державні об'єкти відпочинку та здравниці підготовлені до прийому туристів.

Тим часом багато кримчан, навіть ті, хто проголосував за приєднання до Росії, висловлюють розчарування новим життям «за російськими правилами».

Так, журналісти SETimes після спілкування з місцевими жителями відзначили, що більше за всіх в Криму зараз страждають мирні жителі.

Головне розчарування кримчан ― провал туристичного сезону, оскільки туризм для них є одним з основних джерел доходу. При цьому нова влада Криму не дозволяє приватникам здавати в оренду свої квартири туристам, а тільки кримські готелі. Але й готелі заповнені поки що лише на 15%, пише SETimes з посиланням на дані директора одного з найбільших готелів Ялти Ернеста Омарова.

«Наші доходи впали в 5―6 разів. Більшість туристів були українцями, але тепер вони не їдуть до нас. Ми всі дуже сильно розчаровані. Чекаємо на якесь покращення, але більшість російських обіцянок так і не справджується. Ростуть ціни, безробіття. Невдоволення людей також зростає, але ще не досягло критичної точки», ― відзначив Омаров.

Нагадаємо, за даними Міністерства курортів і туризму України, від індустрії туризму в Криму залежить близько 100 тисяч сімей.


Читайте також:

Москва готова до діалогу з Порошенком ― Лавров

Ціну на воду для Криму підняли в 50 разів

Крим не зможе отримати дніпровську воду

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...