• Колесніков пообіцяв відновити спалену терористами «Донбас-арену»

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 27 травня 2014 року

Президент хокейного клубу «Донбас» Борис Колесніков виступив із заявою з приводу підпалу льодового палацу «Арена Дружба» в Калінінському районі Донецька. Відповідне звернення опубліковане на сайті ХК

«Керівництво команди, гравці клубу і тисячі вболівальників висловлюють обурення бандитськими діями представників так званої Донецької народної республіки. Вони сьогодні вночі скоїли розбійний напад на арену, розграбували палац і влаштували пожежу. Я вже говорив, що діячі ДНР ― це справжня банда сомалійських піратів, і їм немає місця в майбутньому Донбасу», ― наголошується у зверненні.

Колесніков висловив упевненість, що дуже скоро «цій злочинній структурі» прийде кінець.

Президент донецького хокейного клубу пообіцяв, що архітектори і будівельники працюватимуть цілодобово, щоб до 1 вересня відновити арену «Дружба».

«До початку чемпіонату в КХЛ арена буде повністю відновлена в технічному плані. А юні хокеїсти і фігуристи 1 вересня зможуть приступити до своїх занять», ― зазначив Борис Колесніков.

Нагадаємо, озброєна група донецьких терористів з 10 чоловік близько 5 ранку 27 травня увірвалася на територію «Арени Дружби», оглушила охоронця, розграбувала клубний магазин і підпалили комплекс.


Читайте також:

Порошенко: АТО на Донбасі буде коротшою та ефективнішою

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...