• Російська влада намагається посилити вплив на суспільну думку іноземців

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 21 травня 2014 року

Російська влада звернула особливу увагу на Інтернет з метою розширити системний вплив на суспільну думкою американців і європейців через інструменти нових медіа. Робота по створенню позитивного образу Кремля на Заході тільки розгортається, проте на неї вже звернули увагу фахівці.

Так, модератори британського сайту The Guardian після проведеного ними масштабного контент-аналізу, виявили, що мають справу з «організованою кампанією на підтримку Кремля».

Про це газета вже попередила своїх читачів, повідомляють «Вести».

Аналогічний аналіз проводять і колеги The Guardian у Німеччині. Їх спостереження також показали різке зростання «проросійських» і «пропутінських» повідомлень у мережевому просторі Німеччини.

Як відзначають аналітики, для цього російські структури використовують найманих субпідрядників по всьому світу. На сьогодні вдалося виявити їхні робочі контакти з групами у Німеччині, Таїланді та Індії. Всі вони, як припускають у The Guardian, вихідці з Росії.

Підроблені акаунти, яких експерти нарахували вже десятки, створюються не за один день, а поступово, і діють вони цілеспрямовано, наприклад, для роботи зі стратегічно важливим сайтом Huffington. Окремо йде робота на тематичних форумах і в соцмережах.


Читайте також:

Росія та Китай виступили за посилення контролю Інтернету

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...