• Росія та Китай виступили за посилення контролю Інтернету

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    П'ятниця, 14 грудня 2012 року

Ряд країн-членів ООН підписали угоду про посилення контролю за Інтернетом з боку держав: зокрема, за її прийняття виступили Росія, Китай та Саудівська Аравія. Не підписали угоду США, Великобританія, Канада, Індія та інші держави.

Посланці країни, які відмовились підписувати договір про телекомунікації, заявили, що прийняття такої угоди може призвести до посилення державного нагляду та цензури у всесвітній мережі, боротьби з інакомислячими та становить загрозу для «відкритого Інтернету», передає Gulfnews. Країни, які підтримали підписання угоди, зазначили, що прогрес був досягнутий в сфері оподаткування міжнародного роумінгу та блокування спаму.

Угода про телекомунікації вступить в силу в січні 2015 року. Країни, які відмовились її підписувати, будуть діяти згідно старого договору, який був підписаний в 1988 році в Мельбурні, Австралія. На сьогоднішній день обмеження Інтернету вже діють в ряді країн, зокрема Китайській Народній Республіці, Північній Кореї, Ірані, Кубі та ряді Арабських держав.

Підписатися:

Коментарі