• Найцікавіші нові технології: червень

  • Наталія Стрига | Велика Епоха
    Неділя, 15 липня 2012 року

Хто з нас не мріє про можливість заряджати акумулятори своїх девайсів у будь-якому місці в будь-який час? Американські вчені за допомогою нових технологій вигадали вельми креативний спосіб для здійснення цього. У результаті їхньої роботи таким оригінальним «джерелом енергії» стала ... футболка. Така hi-tech штучка залишається зручною, як і будь-який інший предмет одягу, і дозволяє тілу «дихати» під нею. Вчені з Південно-Каролінського університету всього лише модифікували тканину футболки, надавши їй властивість зберігати електричний заряд.

Нові технології зробили можливим заряджання електронних пристроїв від футболки. Фото: Svit24.net

Нові технології зробили можливим заряджання електронних пристроїв від футболки.

Фото: Svit24.net

Нові технології перетворили сонцезахисні окуляри в фотоапарат. Фото: 3dnews.ru.

Нові технології перетворили сонцезахисні окуляри в фотоапарат.

Фото: 3dnews.ru.

Другою цікавою новинкою у світі нових технологій у червні стали Instaglasses ― окуляри, які дозволяють за лічені секунди робити фотографії, обробляти їх за допомогою фільтрів Instagram і обмінюватися щойно зробленими шедеврами за допомогою Wi-Fi. Зробив цей надзвичайно модний винахід німець Маркус Герке. Технічні характеристики таких «бондівських» окулярів більш ніж гідні. Камера ― 5 Mpx, пам'ять ― 2 Гб, тривалість роботи в режимі non-stop ― 7 год. Як і попередній девайс, ці окуляри можна використовувати і «за призначенням», тобто як сонцезахисну оптику. На жаль, дата надходження гаджета у широкий продаж поки невідома.

Сорочка з терморегуляцією ― ще одне досягнення нових технологій. Фото: Gizmonews.ru

Сорочка з терморегуляцією ― ще одне досягнення нових технологій.

Фото: Gizmonews.ru

Літо, спека, одяг прилипає до тіла... Тільки не нова сорочка Apollo. Ця «розумна» штучка має властивість поглинати в себе піт і не пропускати спеку. Коли ж температура повітря невисока, сорочка починає випускати тепло. По суті, вона «працює» за принципом космічного костюма. Можливо, незабаром новітні технології вплинуть і на космічну моду? Придбати таку сорочку можна буде за $130. Але коли? Це поки що невідомо.

Нові технології: Google представив планшет Nexus 7. Фото: Mobiltelefon.ru.

Нові технології: Google представив планшет Nexus 7.

Фото: Mobiltelefon.ru.

Google наступає на п'яти Apple. Ця компанія на своїй останній конференції для розробників винесла на загальний огляд бюджетну заміну «яблучному» iPad'у ― планшет Nexus 7. 7-дюймовий планшет на базі Android, створений за вимогами високих нових технологій, буде продаватися в Америці всього лише за $199! Потужний процесор, тривалий час роботи без підзарядки, компактність і легкість... Ну повинні ж у цього «монстра» бути хоч якісь недоліки?!

За допомогою нових технологій винайдено електрочіп від крадіжок. Фото: Gizmonews.ru

За допомогою нових технологій винайдено електрочіп від крадіжок.

Фото: Gizmonews.ru

Усього $100 і ви убезпечені від крадіжки. Саме за такою ціною ви можете придбати 5 мікрочіпів (Theft Recovery Microchip), які потрібно «імплантувати» у ваші коштовні речі. Кожен такий чіп є передавачем. Він посилає інформацію про свою ідентифікацію та місцезнаходження. Розмір чипа (тонка капсула трохи більше сантиметра в довжину) дозволяє заховати його навіть у складках одягу, на корпусі планшета чи фотоапарата.

Нові технології дозволяють тепер носити колонки навіть у кишені. Фото: Gizmonews.ru

Нові технології дозволяють тепер носити колонки навіть у кишені.

Фото: Gizmonews.ru

На вашу думку, колонки повинні бути настільки великими, що навіть не умістилися б у багажник вашого автомобіля? Компанія Hannes Harms розвіяла цей стереотип і, скориставшись досягненнями новітніх технологій, створила ультратонку колонку-програвач. Такий бумбокс цілком уміщується у звичайний поштовий конверт! Пристрій підкуповує не лише розмірами, а й високою екологічністю. Якість звуку, щоправда, бажає кращого.

Ось такими гарячими hi-tech новинками потішив нас червень. Як бачимо, технічному прогрессу та новим технологіям відпустка не потрібна. 

Читайте також
Нові технології

(рубрика про цікаві новинки технологій та техніки)
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...