• Найбільша виставка техніки у Лас-Вегасі представляє новинки 2012: телевізори

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    П'ятниця, 13 січня 2012 року

В попередньому огляді найбільшої виставки техніки у Лас-Вегасі ми вже писали про планшети, телефони та ультрабуки. Крім того на цьогорічному шоу CES, яке проходило з 10 до 13 січня, були добре представлені новинки телевізорів. Ним і присвячена друга частина огляду.

Розробники, ймовірно, зроблять нове покоління телевізорів «розумними». Так, Sony збирається тісно попрацювати в цій сфері з Google TV STB, а управління телевізорами LG теж буде здійснюватись на основі системи Google Android, йдеться на сайті www.cesweb.org. В телевізорах Samsung та LG кінект (Kinect) від Майкрософт замінює пульт керування.

Одним з відкриттів шоу став 3D телевізор LG завтовшки 4 мм з 55-дюймовим OLED HD екраном: пристрій тонший за більшість мобільних телефонів. Інша велика компанія, Samsung, вирішила не відставати від конкурентів та представила свій 55-дюймовий OLED телевізор. Як бачимо, технологія OLED (на основі органічних діодів, що випромінюють світло) активно входить в маси, проте чи стане вона дійсно народною, покаже час.

У суперництві за найбільший представлений екран знову найкращий результат показали LG, представивши 3D телевізор з діагоналлю 84 дюйми і роздільною здатністю 3840х2160 пікселів. На другому місці – модель компанії Sharp з 80-дюймовою діагоналлю.

Іншим досягненням фірми Sharp є дисплей з роздільною здатністю 7680 х 4320 пікселів, що в 16 разів більше за HD.

Sony на виставці CES 2012 показала свої останні розробки, а саме новою технологією Crystal LED для телеекранів. Поєднавши LCD та OLED, компанія намагається досягти більшої яскравості, насиченості кольору та чіткості зображення.

А про те, що ще цікавого і важливого було на найбільшій у світі виставці техніки в Лас-Вегасі, читайте в наступному випуску.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...