• Смартфон Apple iPhone 4S розпродали за кілька днів в Україні

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 2 грудня 2011 року
Перша імпортована в Україну партія сертифікованих смартфонів Apple iPhone 4S у трьох варіаціях вбудованої пам'яті була розпродана за три дні. Наступна поставка товару очікується наприкінці цього тижня.
Apple iPhoneБажаючих придбати на сьогодні дефіцитну модель виявилося чимало. Ще до початку продажів нового смартфону Apple надійшло 10 тисяч заявок, а ввезено не більше 500 одиниць, повідомляє Одеська прес-служба мережі портативної техніки «Цитрус Дискаунт».
Ввезені в Україну iPhone 4S пройшли сертифікацію УкрСЕПРО 16 листопада. Перші продажі відбулися 25—27 листопада. У мережі магазинів продали всі 500 смартфонів цієї моделі, повідомляє джерело.
Невелике число мало корпус, обтягнутий шкірою страуса, ската або змії за ціною від 11 тисяч грн. Найдорожчий смартфон iPhone 4S вартістю до 240 тисяч грн був виконаний на замовлення. Відоме ювелірне ательє інкрустувало корпус моделі дорогоцінними каменями в 24 карата та покрило золотим запиленням.
В українських інтернет-магазинах сертифікований 16 Гб-й Apple iPhone 4S продається від 7777 грн, у російських — від 35—36 тис. руб (9,200 тис. грн) за таку ж модель, тобто приблизно на $150 дорожче, ніж в Україні.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...