• Microsoft веде переговори щодо придбання Skype

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 10 травня 2011 року
Корпорація Microsoft веде переговори щодо придбання компанії Skype Technologies SA, яка є власницею відомого сервісу інтернет-телефонії Skype – пише Wall Street Journal.

Згідно з повідомленням, вартість угоди може сягнути $8,5 млрд. Якщо компанії досягнуть домовленості, це стане найдорожчим придбанням корпорації Microsoft.

Наразі ні у Microsoft, ні в Skype не коментують чутки про переговори.

Крім корпорації Білла Гейтса, переговори про стратегічне партнерство зі Skype ведуть дві інші впливові компанії – соціальна мережа Facebook та корпорація Google – повідомляє Reuters. Стало відомо, що голова Facebook Марк Цукерберг бере участь у переговорах щодо формування спільного підприємства зі Skype, і певні домовленості вже були досягнуті.

Чутки про появу суміжних функцій в Facebook та у Skype підтвердились після виходу в світ п’ятої версії сервісу інтернет-телефонії. В ній з’явилась можливість доступу до мобільної версії Facebook та функція імпорту до списку контактів Skype друзів друзів користувача з соціальної мережі. Подібних функцій для імпорту списку контактів зі Skype у Facebook поки що не з’явилось.

Головний офіс компанії Skype зосереджений в Люксембурзі. Відомий сервіс інтернет-телефонії має 663 мільйонів користувачів по всьому світі. В серпні минулого року компанія оголосила про те, що збирається виходити на фондовий ринок зі своїми акціями, але зі зміною генерального директора у Skype цей крок було відкладено на невизначений термін – повідомляє Бі-бі-сі.

У 2006 році компанію Skype купив портал інтернет-аукціонів eBay за $2,6 млрд. А в 2009 році 70% акцій компанії Skype продали за $2 млрд.

На сьогоднішній день акціями компанії володіє група інвесторів на чолі з інвестиційними компаніями Silver Lake і Andreessen Horowitz.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...