• Вчені відкрили унікальні властивості насіння льону

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Понеділок, 28 лютого 2011 року
Група американських дослідників зі штату Іллінойс (США) відкрила унікальні властивості насіння льону. Як виявилось, насіння досить ефективно лікує захворювання на рак.

У результаті експериментів фахівці з американського університету визначили, що звичайне насіння льону має дивовижні властивості — стримує розвиток ракових пухлин молочних залоз, яєчників, шкіри, кишечнику і легенів.

Експериментальні дослідження проводились на звичайних курях. Протягом року в пташиний раціон додавали насіння льону. Кількість ракових пухлин у піддослідних за цей час не тільки не зросла, але й суттєво зменшилась, поміж них і ті, які були на останній стадії розвитку. Після такого раціону харчування піддослідні кури навіть погладшали.

Щоб перевірити дані дослідження, вчені університету найближчим часом планують залучити добровольців і провести клінічне тестування на людях. Якщо вони отримають позитивні результати, насіння льону можна буде використовувати як додатковий препарат для лікування ракових захворювань.

Нагадаємо, що подібні унікальні властивості має  також звичайне соняшникове насіння. А сушене гарбузове насіння рекомендується вживати для профілактики й на ранніх стадіях простатиту, повідомляє Медична газета України "ВАШЕ ЗДОРОВ'Я".

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...