• Повністю пaралізовані люди отримали свою мову!

  • Четвер, 1 липня 2010 року

Уявіть собі, що відчуває повністю паралізована людина – увесь навколишній світ стиснувся до розмірів лікарняної палати, неможливо поворухнуться, та єдиний засіб спілкування – очі. Один раз кліпнув очима – «так», двічі – «ні». Завдяки українським студентам повністю знерухомлені люди здобули шанс повернути радість спілкування! Вони здобули свою мову!

Студенти донецької філії Комп'ютерної Академії ШАГ (Україна) розробили революційну програму CrossView, яка дозволить навіть повністю паралізованому хворому або людині без рук повноцінно користуватися комп'ютером. Ставка робиться лише на очі. Звичайний комп'ютер, звичайна веб-камера - ось і все, що потрібно для роботи.

Комп'ютерна програма за допомогою веб-камери відстежує напрям погляду користувача і дозволяє, як мишкою, управляти всіма функціями комп'ютера, а набір тексту реалізується за допомогою унікальної розробки - мови очних жестів.

Інтернет, електронна пошта, соціальні мережі, перегляд новин - все це стане доступним для повністю паралізованих людей.

Вперше у повністю нерухомих людей з'явився шанс повернути собі повноцінне спілкування. За відомостями розробників, всього в світі налічується близько 36 мільйонів абсолютно паралізованих людей, що потребують спілкування і обміну інформацією. Програма CrossView дасть їм шанс не лише повноцінно використовувати комп'ютер, але і стати корисними суспільству.

Свою революційну розробку українські студенти мають намір представити широкій публіці на всесвітньому фіналі конкурсу програмістів - Microsoft Imagine Cup 2010 в Польщі.

Інформацію представилено Донецькою філією Компю'терної Академії "ШАГ".
тел. 0-0-38-062-345-24-74

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...