• Ейнштейн був переконаний, що існує Єдине Поле

  • Субота, 22 червня 2013 року

Значну частину свого життя Альберт Ейнштейн присвятив створенню єдиної теорії поля. «До останніх днів свого життя він не переставав працювати над єдиною теорією поля. Він не боявся смерті. Найбільше його засмучувала думка, що він піде з життя, не довівши свою теорію до кінця», - пише у своїх спогадах академік А. Ф. Іоффе.

Створення єдиного рівняння, що опише взаємодію трьох фундаментальних сил: електромагнітних, гравітаційних і ядерних, просунуло б людство далеко вперед у своєму розвитку, а можливо і підняло б його на інший рівень розуміння Всесвіту.

Цілком можливо, що Ейнштейн відкрив це рівняння перед смертю. Легенда свідчить, що разом з тілом великого вченого, був похований попіл рукописів його останніх робіт, спалених ним перед смертю.

Мабуть, філадельфійська таємнича історія зі зникненням експериментального есмінця «Елдрідж», у проекті якого брав участь Ейнштейн, довела непідготовленість людства до сприйняття існування інших вимірів та інших просторів.

По суті всі таємничі явища, які рідко проявляються в нашому матеріальному світі, повинна була пояснити теорія єдиного поля, але скептичний світ наполегливо заявив: "Корабель не міг провалитися в інший простір хоча б тому, що ніяких інших вимірів, окрім нашого, не існує".

Але, в ті часи вже працював легендарний учений Нікола Тесла, який говорив про можливість телепортації і передбачав майбутні великі відкриття в цій галузі. Світ, у принципі, був підготовлений до сприйняття таємничих явищ, але Ейнштейн, все-таки, вирішив спалити свої останні роботи.

Поняття часу в теорії відносності, за словами вченого Клауса Кіфера, сьогодні розуміють не більше одної або двох тисяч чоловік. На початку двадцятих років фізик Артур Еддінгтон вважав, що є тільки дві людини, які розуміють загальну теорію відносності - Альберт Ейнштейн і він сам.

Все ж таки варто бути оптимістами в питанні сприйняття людським розумом таких понять, як «динамічний час», «викривлення часу і простору», введені Ейнштейном у загальній теорії відносності на початку XX століття. В принципі, давно закінчився ньютонівської застиглий світ, значить і скептичний сучасний світ зазнає змін.

Хава Тор. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...