Google Wave замінить традиційну систему електронної пошти та покращить її, додавши більше інтерактивних, прямих оперативних методів доставки інформації.

Традиційна електронна пошта діє на основі введення повідомлення, його стилістичного корегування та натискання на клавішу «відправити» - так повідомлення йде до адресата. Традиційна система відправлення миттєвих повідомлень складається з набору повідомлення, натискання клавіші «введення» й автоматичного відправлення адресату для миттєвої доставки. Wave пропонує гібрид цих двох систем. Якщо обидві людини здійснили вхід до системи, вони можуть відкрити діалог (під назвою wave – з англ. Хвиля) і відправити повідомлення адресату, що не тільки миттєво відправиться, але й адресат зможе (при бажанні) бачити кожну літеру, коли ви набираєте повідомлення, і негайно відповісти. Це істотно прискорює діалог. У випадку, якщо адресат перебуває поза мережею, він отримає wave у папку «вхідні» виділеним шрифтом.

Так, це дуже схоже на MSN Messenger, змішаний з Gmail. Messenger пропонує доставку офлайнових повідомлень, якщо одержувач перебуває поза мережею. Однак для відправлення довших повідомлень вам доводиться пройти процес надсилання електронного листа. Отже, під час розмови у реальному житті немає різниці між короткою розмовою і глибокою бесідою, тому не повинно бути обмежень у довжині розмови з використанням коротких повідомлень. Wave це об'єднує.

Джерело: infuture.ru
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...