• Приведіть свої думки в порядок з FreeMind

  • Понеділок, 4 травня 2009 року

Якщо ви ще не використовуєте FreeMind, спробуйте — ви про це не жалкуватимете. Вона безкоштовна і в своїй категорії краща.

Чим є FreeMind? По суті, програма пропонує простий робочий простір, де ви можете привести свої думки в порядок. Ви починаєте з простого «уявного міхура» в середині екрану, символізуючого головну ідею. Потім додаєте різні підтеми до гілки з початкової ідеї, яка приводить до створення певніших предметів. І так далі. То, з чим ви виявляєтеся в кінці — просте представлення вашого проекту або ідеї. Процес дозволяє користувачам вільно проводити колективне обговорення, не маючи необхідності запам'ятовувати всі ідеї і як вони зв'язані.

Наприклад, з шкільними проектами, ви можете відокремити головні ідеї і планувати посилання і ключові пункти для кожної з них. Для науково-дослідних робіт, ви можете планувати предмети, частини предметів, і інформацію, яка повинна бути знайдена для кожної з них, оновлюючи карту з просуванням проекту.
 
Щоб утримати вашу карту пам'яті (Mind maps) простій, всі гілки можуть бути мінімізовані, залишаючи тільки важливі зараз. Ви можете також набудувати їх колір, розмір, шрифт, і стиль, додати графіку, з'єднати різні частини, або помістити області карти мислення в уявні міхури. Якщо ви зробите декілька карт, програма дозволяє вам перемикатися між ними всього декількома натисненнями клавіш, дивно швидко.

Ви можете додати гіперпосилання до вебсайтов і змінювати масштаб зображень, збільшуючи або зменшуючи карти. Програма зручна і не займе багато часу для вивчення. На сайті FreeMind  пропонується учбове відео.
 
FreeMind розроблена на Java, невибаглива до системних ресурсів, доступна для Windows, Mac і Linux. Ознайомитися з FreeMind можна на SOURCEFORGE.NET

 

 

 

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...