• Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко закликала місцеву владу погасити борги за спожитий природний газ до 1 травня 2009 року

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Вівторок, 28 квітня 2009 року
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко зобов’язала місцеву владу і підприємства теплокомуненерго до 1 травня 2009 року ліквідувати заборгованість за спожитий природний газ. Про це Глава Уряду заявила під час селекторної наради з керівниками місцевих органів влади та облтеплокомуненерго з питань розрахунків за споживання природного газу.

«До кінця місяця лишилося три дні, і тому потрібно до 1 травня здійснити всі необхідні кроки, щоб теплокомуненерго розрахувалися за природний газ», - заявила Прем’єр-міністр.

За її словами, на кінець опалювального сезону борги теплокомуненерго за природний газ склали 4,9 млрд. грн.: «з 1 січня 2009 року борги теплокомуненерго за природний газ подвоїлися. Якщо на початок року ми мали понад 2 млрд. грн. заборгованості теплокомуненерго перед НАК «Нафтогаз» за спожитий природний газ, то сьогодні мусимо констатувати, що на кінець опалювального сезону ця заборгованість складає 4,9 млрд. грн.».

Прем’єр-міністр повідомила, що найбільшу заборгованість мають Харків, Донецьк, Київ, Кривий Ріг, Одеса, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Сімферополь. Глава Уряду відзначила, що ця сума заборгованості є неприпустимою, оскільки може ускладнитися ситуація з постачанням російського природного газу до України.

Юлія Тимошенко закликала керівників місцевої влади і теплокомуненерго вирішити питання заборгованості впродовж трьох днів.
 
Джерело: kmu.gov.ua
Підписатися:

Коментарі