• «Інопланетяни існують», - заявив колишній астронавт

  • Неділя, 17 серпня 2008 року

Ветеран місії Apollo 14 заявив, що НЛО відвідували Землю і вступали в контакт з людством.Д-р Едгар Мітчелл, який в 1971 р. став шостою людиною, що ступила на Місяць, в інтерв'ю британської радіостанції Kerrang 24 липня сказав: «Нашу планету відвідували та відвідують, і феномен НЛО реальний, не дивлячись на те, що наші уряди приховують його протягом тривалого часу.

Про НЛО значно більше вигадок, ніж реальних інформацій, однак це дійсно існуюче явище, яке приховувалось нашими урядами впродовж останніх майже 60 років. Проте, інформація повільно просочується, і деякі з нас мають можливість небагато про це розповісти».

У своєму інтерв'ю д-р Мітчелл згадав знаменитий Розуельський інцидент 1947 р., коли, на думку деяких обізнаних людей, американський уряд приховав факт аварії інопланетного корабля.

«Я був причетний до окремих комітетів і дослідницьких програм, в яких брали участь надійні учені та агенти розвідки. Вони знають все приховане, тому я можу без вагань говорити про це. Мені невідомі всі деталі, тому що це, насправді, не належить до сфер моїх основних інтересів, проте ми знаємо, що нас відвідували, що Розуельська аварія була справжньою, багато інших контактів були реальними, і вони відбуваються і зараз», - говорить д-р Мітчелл.

Найцікавіші випадки мали місце з часів Другої світової війни.

Д-р Мітчелл говорить, що обізнаність суспільства про це збільшується, і уряди вже не прикладають стільки зусиль для приховання фактів або дезинформації.

«Я думаю, що ми рухаємося назустріч великому відкриттю. Серйозні організації працюють в цьому направленні», - говорить він.

За його словами, 70% населення США вірить в те, що Землю відвідували НЛО, і люди, що мають таку інформацію, почуваються вільніше, розповідаючи її.

Як же виглядають ці інопланетяни?

«Ви бачили ці картинки - я маю на увазі картинки з маленькими чоловічками з дивною для нас зовнішністю... згідно з контактами, що у мене є, це досить точні зображення», - сказав він.

Д-р Мітчелл не єдиний астронавт, який відкрито заявляє про НЛО.

Полковник Гордон Купер, астронавт з проекту «Меркурій» - перша американська пілотована космічна програма, - в своїх записах стверджував, що в 1951 р. він спостерігав металевий об'єкт у формі тарілки на великій висоті над Центральною Европою.

Сім років опісля, полковник Купер мав ще один досвід зустрічі з представниками позаземних цивілізацій, коли проводив зйомки літаючої тарілки, яка приземлилася на місці висохлого озера в Каліфорнії. За його словами фотоплівка із знятими кадрами була відправлена до Вашингтона, і відтоді про неї нічого невідомо.

Згідно з інформацією газети The Independent полковник Купер свідчив на засіданні ООН, присвяченому НЛО в 1978 р.

Джеймс Берк. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...