• Якість запчастин Volvo

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Неділя, 18 квітня 2010 року
Найчастіше автомобіль може багато сказати про свого власника. Коли знаєш марку, можна робити висновки не тільки про спроможність водія, але і його звички, смаки, темперамент. Який він, власник Volvo?

Це людина, що вважає за краще повільно і вірно йти до своєї мети, обожнює порядок і контроль над ситуацією. Такі люди не стануть купувати запчастини Volvo у неперевірених дилерів або лагодити свого улюбленця де-небудь ще, крім як у сертифікованому техцентрі Volvo.

Власне, сама марка Volvo з'явилася у Швеції, де здавна існує традиція робити все з більшою ретельністю. Створювався цей автомобіль для респектабельних городян, які шанують комфорт і безпеку. Всім цим вимогам відповідав перший автомобіль, що зійшов в 1927 році з конвеєра, мав емблему бога війни і заліза Марса. Виробники брали на себе повну відповідальність за благополуччя і безпеку своїх покупців, але відразу ж встановили дуже, на той момент, непопулярну вимогу: всі запчастини Volvo повинні бути виключно якісними і схваленими виробниками авто, в іншому випадку гарантія знімалася.

До речі, цей підхід з часом себе повністю виправдав: автосервіс Volvo потрібний куди рідше, ніж будь-якому іншому автомобілю, і за перші 20-30 років виробництва ця марка стала справжньою легендою. Про те, що цей автомобіль ламається неймовірно рідко, європейцями було складено чимало анекдотів. Проте довіра клієнтів до марки Volvo сильно зросла, та й статистика річ невблаганна: техцентр Volvo в той час приймав по гарантії набагато менше машин, ніж техцентр будь-якого європейського або американського виробника.

Проте час ішов, і автомобіль повинен був розвиватися, поступово з об'єкта розкоші перетворюючись на засіб пересування. У перші воєнні роки Volvo випустило двигун, що працює на газі (дивуйтеся, прихильники екологічно безпечних машин). На цей крок концерн змусили перебої з постачанням рідкого палива, що намітилися в Європі на початку Другої світової. Власне з причини неможливості своєчасно доставляти запчастини Volvo в різні країни, виробники змушені були послабити свою жорстку позицію.

Але будь-який автосервіс Volvo в той час все ж таки не міг похвалитися напливом клієнтів: Європа була зайнята військовою промисловістю. Так що інженерна думка власників концерну була затребувана тільки у військових, які з інтересом поставилися до розробок Volvo. Мирні автомобілі все ж таки продовжували продаватися, вироблялися і запчастини Volvo, що були потрібні постійним клієнтам компанії, якими на той час стали багато відомих і багатих людей з усього світу.

Розвиток теми безпеки автомобілів Volvo продовжився в перші повоєнні роки: автомобілі, крім маси технологічних новинок, оснащувалися ламінованим зміцненим лобовим склом. Велике враження справив на покупців і литий сталевий корпус. Проте у світі панував післявоєнний хаос, дилери не могли вчасно підвести запчастини Volvo, падав попит на автомобілі та будь-які предмети розкоші, знижувалися рівні продажів. Так що з'явись в той час автосервіс Volvo навіть в самому раніше багатому місті Європи, він зміг би обслуговувати тільки кілька десятків клієнтів.

Продажі концерну вирівнялися десь до середини 60-х років: знову стали користуватися попитом авто представницького класу, і саме таких клієнтів, респектабельних, які вміють цінувати комфорт і надійність, Volvo бажало роздобути. Щоправда, тепер було прийнято рішення розвивати автомобіль в спортивному напрямку: запчастини Volvo стали більш витривалими, інженерна думка стала розвиватися в напрямку підвищення безпеки пасажирів і водія на великих швидкостях. Терміни випробувальної обкатки автомобілів збільшилися з одного тижня до декількох місяців: концерн хотів бути впевненим у тому, що жоден техцентр Volvo не буде змушений нести збитки через дефекти в конструкції авто.

З 1957 року на автомобілях Volvo в якості стандартної комплектації стали встановлювати ремені безпеки із спеціальними застібками. Це був не перший крок концерну до стандартизації свого підходу щодо повної захищеності водія, але, мабуть, самий значний. У той час автомобілі стали знову набирати популярність, але поки що їх купівлю могли дозволити собі лише заможні люди. У цей період Volvo збільшило продаж в рази, всюди стали з'являтися техцентри Volvo, і навіть в Америці, де існували власні виробничі потужності, продаж був надзвичайно високий.

До речі, перша автоматична коробка передач була серійно встановлена на Volvo в 1968 році, а електронний контроль паливного вприскування з'явився в 1971. Чи варто дивуватися тому, що автосервіс Volvo тепер був практично в кожному місті Європи. Клімат-контроль і ABS з'явилися на моделях 1987 року, що було зовсім неймовірно на ті часи. Однак удосконалювалися й інші запчастини Volvo: зокрема, з'явилися підголовники, подушки безпеки, були вдосконалені кермо, торпеда, та й вся підвіска вважалася вершиною інженерної думки.

У 1995 з'явилася одна з популярних і поширених донині моделей Volvo S40, яка, крім інших технічних удосконалень, мала бічні подушки, що захищають і водія, і пасажира. Після альянсу з Fordом, з'явився ще один улюбленець публіки - S60, який поклав початок традиції визнання автомобілів Volvo найбезпечнішими на планеті. З цього моменту виробники знову стали вимагати, щоб на машини встановлювалися тільки оригінальні запчастини Volvo, а обслуговування велося виключно в сертифікованих техцентрах Volvo. До речі, в даний момент будь-який автосервіс Volvo зобов'язаний дотримуватись правил концерну, щоб стати офіційним. Для цього потрібно мати не тільки кваліфікований персонал і офіційні поставки запчастин Volvo, а й затверджене в компанії устаткування.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...