• Nissan вступає в нове життя

  • Вівторок, 8 вересня 2009 року
Цього місяця Nissan Motor Co. оголосила про новий автомобіль з електричним приводом під назвою «Leaf», що з'явиться на американському ринку в кінці 2010 р.

Як повідомив головний виконавчий директор «Нісан-Рено» Карлос Госн, «Leaf» стане першим електромобілем, що буде запущений у масове виробництво. Він прогнозує, що протягом 10 років близько 10% всіх автомобілів на дорогах будуть з електричним приводом.

Однією з найбільших проблем електромобілів є їх висока собівартість і технологічна складність виготовлення акумуляторів. Тому випуск електромобілів не є прибутковим без надання субсидій з боку держави. Проте вже багато країн дуже підтримує ці проекти і запропонували істотну фінансову допомогу покупцем електромобілів.

«Потрібно значно знизити вартість виробництва електричних автомобілів, щоб зробити їх конкурентоздатними», - сказав Крістофер Річтер, аналітик CLSA Азіатсько-Тихоокеанського ринку в Токіо.

Минулого тижня президент Барак Обама оголосив про нову федеральну програму, на яку буде виділено $2,4 млрд.  доларів США для розвитку виробництва електромобілів. 

Nissan отримав дуже добру державну допомогу в багатьох країнах світу. Уряд США готовий надати покупцям «Leaf» кредити у розмірі $7500. Великобританія запропонувала 5000 фунтів, і Франція - 500 євро будь-кому, хто купує цей автомобіль.

«Ми виходимо лише на ті ринки, де є державна підтримка», - повідомив Карлос Госн журналістам минулого тижня в Йокахоме, Японії.  Завдяки щедрому кредиту на суму $1,6 млрд. від уряду США, Nissan планує побудувати в штаті Теннессі свій завод з виробництва літій-іонних акумуляторів і встановити складальний конвеєр електромобілів, що дозволить Nissan виробляти щороку в Сполучених Штатах до 150000 електромобілів і 200000 акумуляторів.

Електромобіль Leaf вміщає до 5 пасажирів, потужність двигуна складає 107 кінських сил, літій-іонний акумулятор з максимальним зарядом - 24 кВт /год дозволяє пересуватися на відстань до 100 миль. Відпускна ціна електромобіля очікується біля $ 30000. Від повної вартості автомобіля лише вартість акумулятора складає $10000.

Це дуже низька ціна в порівнянні з іншими електромобілями. Наприклад, Тесла Родстер, повністю спортивний електромобіль виробництва компанії Tesla Motors Каліфорнії, коштує близько $100000. Проте заряд його акумулятора до наступного заряджання витримує до 200 миль і дозволяє розвивати швидкість від 0 до 60 миль на годину вже на 3,7 секунді.

Госн - не шанувальник гібридних електромобілів з запасним бензиновим двигуном. "Коли від Вас є вихлопні гази, це погано", - помітив він. - "Тому я хочу скоротити викиди від транспортних засобів до нуля".

Автомобілі без вихлопних газів будуть екологічно чистими - це альтернатива для галасливих і забруднюючих довкілля бензинових автомобілів. Особливо у великих містах зменшення смогу і шуму відразу ж буде відчутно. 

Перехід на електромобілі також дозволить в найближчому майбутньому усунути надмірну залежність від нафти. І для підвищення ефективності, електромобілі зможуть навіть працювати від сонячних батарей, встановлених на дахах будівель, тим самим значно знижуючи залежність від покупної енергії.

Дослідження показали, що хоча в цілому електромобілі виробляють значно менше вихлопних газів в порівнянні з легковими автомобілями на бензинових двигунах, але вони не такі вже екологічно чисті.

У багатьох регіонах електроенергію виробляють на вугільних електростанціях, які дуже сильно забруднюють повітря викидами вуглекислого газу. Проте, якщо країна вибирає екологічно-чистий шлях видобутку електроенергії, такий як від сонячної енергії, теплової або вітрової енергії, то такі електромобілі стануть повністю автомобілями з «нульовим рівнем викидів».

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...