• Японці розробили прилад для контрою переїдання

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    П'ятниця, 25 лютого 2011 року
Ступінь переїдання тепер можна визначити за допомогою спеціального приладу. Японська компанія Tanita, яка спеціалізується на виробництві точних приладів, а також виробляє побутові напольні ваги, нещодавно презентувала такий пристрій. За допомогою цієї новинки можна миттєво визначити ступінь переїдання.

Цей прилад має циліндричну форму і його легко тримати в одній руці. Ступінь переїдання визначається за вмістом цукру у сечі. Інформаційний екран на рідких кристалах показує результат тестування. Після кожного прийому їжі за допомогою цього приладу людина зможе визначити переїла вона, чи ні.

Японські розробники заявляють, що у світі не існує аналогічних приладів. У випробовуванні приладу приймало участь 200 добровольців, які засвідчили точність та ефективність новинки. Приблизно через два роки, компанія-розробник планує почати серійне виробництво і продаж пристрою в Японії. Передбачається, що його ціна буде на рівні 100 американських доларів.

Нагадаємо, що компанія Tanita існує вже понад 60 років і відома як виробник подібних корисних приладів. Інженери компанії першими винайшли спосіб та розробили прилад для вимірювання кількості жиру у організмі людини у домашніх умовах.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...