• Віруси призводять до дитячого ожиріння

  • Четвер, 21 жовтня 2010 року
Вчені виявили, що різновид простудного вірусу може бути причиною дитячого ожиріння. Маленькі діти, які заразилися певним видом вірусів, найімовірніше, пізніше стануть огрядними.

Дослідники встановили, що діти, які були інфіковані аденовірусом 36 (АД36), що став причиною пересічної застуди і незначних шлункових проблем, були в середньому на 50 фунтів важчі, ніж діти, які ніколи не були інфіковані.

Аденовіруси є однією з багатьох причин пересічної застуди і хвороб живота. АД36 був вперше ідентифікований у 1980-х роках, зазначають вчені.

«Така кількість надлишкової ваги заподіює величезне занепокоєння у будь-якому віці, але особливо відчутно для дітей, – сказав Лікар Джефрі Б. Швімер, який очолює вивчення проблеми ваги в дитячій лікарні у Сан-Дієго. - Ожиріння може бути сигналом майбутніх проблем зі здоров'ям, таких як хвороби серця, печінки та діабету. Зайвих 35-50 фунтів більш ніж достатньо, щоб значно збільшити ризик цих захворювань».

«Це дослідження вказує, що вага тіла є більш складним фактором, ніж було встановлено раніше, – сказав він у заяві. – І це час, коли ми переходимо від покладання провини до захисту розуміння, яке буде краще підтримувати зусилля як профілактики, так і лікування».

«Виявлене не повинне змушувати повних людей відмовлятися від занять фізичними вправами або дотримання режиму здорового харчування», – додав він.

У ході дослідження було обстежено 124 дитини у віці від 8 до 18 років, з яких 67 страждали ожирінням і 57 мали нормальну вагу.

Дослідники виявили, що аналізи 22% огрядних дітей дали позитивний результат при тестуванні на АД36 і лише 7% дітей з нормальною вагою мали цей вірус. Дев'ятнадцять дітей мали антитіла особливого виду, 15 з них були повними.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...