• Ціна планети Земля — 5 трильйонів доларів

  • Вівторок, 8 березня 2016 року

Астрофізик з США вивів унікальну формулу, за допомогою якої можна обчислити вартість планет. Ціна планети Земля виявилася найвищою — 5 трильйонів доларів.

Вартість нашої планети учений визначив за допомогою спеціальної формули, яку сам розробив. Але мета цієї витівки — не бажання продати Землю олігархам або прибульцям. Як пояснив Грег Лафлін, астрофізик Каліфорнійського університету, справжня причина, що спонукала його розробити цю формулу, є бажання проаналізувати й оцінити відкриття космічного телескопа «Келлер». Цей прилад був створений два роки тому спеціально для вивчення далеких планет, а за допомогою формули тепер можна буде проаналізувати всі зроблені ним відкриття.

Як пояснив Грег Лафлін, він хотів знайти спосіб, за допомогою якого можна було б виміряти кількість хвилювань, з якою потрібно приймати відкриття нової планети.

Основними показниками, які використовуються в обчисленнях, є вік планети, температура, її щільність і маса. Відповідно, чим ближче ці характеристики до земного клімату, тим вищою буде вартість планети. Згідно з розрахунками, найвищу ціну отримала планета Земля. Її ціна склала 5 трілліардів доларів. Найбільшу вартість з усіх планет сонячної системи має Марс — 15 тис. дол. А от вартість нашої «сусідки» Венери виявилася майже нульова. Також дуже дешевими виявилися і 1 235 екзопланет через несприятливі параметри для життя.

Як вважалося, планета Gilese 581 с має дуже схожі з земним параметри клімату. Однак, як показали розрахунки, її вартість становила лише $ 150. А ось маловідома планета KOI 326.01 після проведених обчислень отримала вартість $ 223 099,93.

На думку вченого, детальне вивчення варто приділяти тільки тим планет, вартість яких перевищує 100 мільйонів доларів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...