• NASA публікує унікальні знімки з космосу

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 18 квітня 2011 року
Фотографії сотень мільйонів галактик, зірок та астероїдів, знятих телескопом WISE, з’явились на сайті американського космічного агентства.

За скромними підрахунками, місією NASA було відкрито близько 20 комет, більш ніж 33 тисячі астероїдів, що знаходяться між Марсом та Юпітером, та 133 об’єкти в навколоземному просторі.  
 
«Починаючи з сьогоднішнього дня, тисячі очей будуть вивчати знімки, зроблені WISE: очікується багато несподіванок», - сказав Едвард Райт, головний дослідник місії з Каліфорнійського університету.

Телескоп було запущено 14 грудня 2009 року з метою дослідити ще більшу кількість небесних тіл. WISE мав значно вищу роздільну здатність і чутливість, ніж його попередники. За весь час дослідження телескопом було зроблено понад 2.7 мільйонів знімків. Предметом дослідження були як далекі галактики, так і відносно близькі до землі астероїди.  

Значна частина відзнятого матеріалу вже доступна для ознайомлення в мережі Інтернет. Всі дані мають бути оприлюднені пізніше, навесні 2012 року, і, як обіцяють дослідники, у кращій якості.   

Попередник WISE, Інфрачервоний астрономічний супутник, зіграв важливу роль для розвитку астрономії 25 років тому. Дані, зібрані ним, до сьогодні представляють інтерес для науковців.

Астрономи збираються і надалі використовувати WISE для дослідження космічних феноменів, а також вивчати тенденції розвитку відомих об'єктів. Телескоп допоміг зробити багато несподіваних відкриттів: вчені пояснюють це тим, що вони знімають скрізь у небі, а не націлюються на окремі відомі об’єкти.
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...