• Nokia закриває заводи і скорочує працівників

  • П'ятниця, 15 червня 2012 року

Вчора стало відомо, що через закриття виробничих потужностей в Канаді (Бернабе), Німеччині (Ульм) та Фінляндії (Сало), фінський виробник електроніки Nokia прийняв рішення про звільнення до кінця 2013 року 10 000 співробітників.

Не уникнуть звільнення і топ менеджери компанії.

Nokia також оголосила про продаж свого люкс підрозділу Vertu європейському інвестфонду EQT VI, пояснюючи це тим, що у сформованих умовах кризи, Vertu не є для Nokia ключовим активом.

Крім того, стало відомо, що до кінця 2013 року, компанія виділить 1 млрд євро на реструктуризацію і зусилля щодо виходу із кризи, що склалася.

Ще одна новина стосується покупки компанією всієї інтелектуальної власності шведської Scalado, з якою вони спільно працювали останні 10 років, заявивши, що ці активи стануть однією зі складових розробки майбутньої лінійки Lumia.

Минулого тижня один з найбільш знаменитих фінів, творець Linux Лінус Торвальдс, приїхавши на батьківщину для отримання Millenium Technology Prize, в інтерв’ю TALOUSSANOMAT зазначив, що Nokia зробила ключову помилку, вибравши платформу Windows Phone.

«Я думаю, їм слід було б вибрати Linux, з Android можна було б приймати участь у розробці, як це було з Symbian. Microsoft же співпрацює з Nokia тільки як з виробником. І це тупик», — сміється він.

Богдан Рутов. Велика Епоха, Україна

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...