• У Росії створили створили препарат, що підвищує імунітет проти раку

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Неділя, 27 травня 2012 року

Російські вчені університету СибДМУ розробили протираковий препарат «Полістан», який не має аналогів у Росії. Але до того, як медикамент надійде в продаж, він повинен пройти трирічні клінічні випробування у НДДКР.

Якщо дослідження пройдуть успішно, то засіб може з'явитися у продажу вже в 2016 році, повідомляє прес-центр Сибірського державного медичного університету.  

Схожі ліки виробляються тільки в Японії, але їх важко дістати на російському ринку. До того ж наявні імпортні препарати подібної дії дуже дорого коштують (курс лікування становить $2―10 тис.), а вітчизняні ― малоефективні.

«Наш препарат "Полістан" дозволяє виробити імунітет проти пухлини. Його недорога технологія виробництва і невисока вартість сировини дозволяють встановити доступну ціну для широкого кола споживачів СНД», ― відзначив один із розробників препарату Артем Гур'єв.

Дослідження фармакологічної активності речовини виявили, що при спільному використанні «Полістан» з різними цітостатичними ліками, він істотно підвищує ефективність цітостатичної терапії ракових новоутворень. Таким чином терапевтичний ефект при хіміотерапії досягається меншими дозами цітостатиків. Це дозволяє істотно знизити їхню токсичну дію на організм.

Ліки виготовляються з коренів аїру болотного і являють собою комплекс водорозчинних полісахаридів рослини. Препарат планується випускати у вигляді 2%-ного розчину для ін'єкцій в ампулах.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...