• Windows 8 вийде у продаж 26 жовтня, але попередні версії доступні вже зараз

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 16 жовтня 2012 року

Windows 8 випустять 26 жовтня, але попередню версію нової операційної системи можна безкоштовно завантажити вже зараз. А для тих, хто користується попередніми версіями операційної системи, компанія Microsoft пропонує купити оновлення до Windows 8 — якщо замовляти онлайн, воно коштуватиме $39.99, в магазині — $69.99.

Панелі «Пуск» в новій операційній системі не буде — його функцію виконуватиме початковий екран. На початковому екрані можна буде зберігати застосунки, якими користуються найчастіше, а також групувати їх.

Початковий екран в Windows можна буде відкрити, підвівши мишу до верхнього правого кута монітору. У тому ж місці з’являється і список інших доступних функцій — пошуку, налаштувань та вимкнення комп’ютера. А от панель керування потрібно буде викликати, використовуючи команду «Пошук».

Застосунки в Windows 8 стали більш синхронізовані з Інтернет-сервісами — у «Пошті», «Повідомлення» і «Людях» можна буде отримувати оновлення з Facebook, Hotmail, Messenger, Twitter та LinkedIn. А тим, хто користується кількома комп’ютерами та смартфонами (Windows 8 буде розроблений і для мобільних пристроїв), обіцяють легкий доступ до своїх файлів, викладених в SkyDrive, Facebook та Flickr. Крім того, в Windows 8 можна буде легко працювати з музичним сервісом Xbox.

Завантажити нові застосунки можна буде зі сторінки магазину Microsoft, а до їхньої розробки Microsoft вже зараз залучає всіх бажаючих — інструменти для їхнього створення можна завантажити з сайту компанії безкоштовно.

А от фахівці порталу Сnet радять не поспішати з встановленням нової версії Windows — кажуть, що «час працює на користувачів». А поки що, за твердженням експертів, Windows 8 може бути надто сирим — нова операційна система може містити помилки, і на їхнє виправлення у розробників можуть піти місяці. Крім того, Windows 8 працює з touchscreen, якого на пристрої користувачів може не бути. Ще одним мінусом експерти називають те, що у магазині програмного забезпечення Windows 8 поки що представлено не так багато додатків.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...