• Планшет Xperia S Tablet від Sony: що цікавого?

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 30 серпня 2012 року

Новий планшет Xperia S Tablet компанія Sony днями представила в Німеччині на виставці електроніки IFA Berlin. Що ж цікавого користувачі зустрінуть в новинці? Зовні — витончений корпус, всередині — потужніша основа у порівнянні з попередніми моделями.

Судіть самі: планшет Xperia S Tablet працює на основі чотириядерного процесору Nvidia Tegra 3 з частотою 1,4 ГГц з операційною системою Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Новинка від Sony має 9,4-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1280×800 пікселів і обладнана 8-мегапіксельною камерою. Приємне доповнення до цих характеристик — 1 Гб оперативної пам’яті.

Цікавим є і програмне забезпечення — додатки Video Unlimited та Music Unlimited дозволяють створювати списки мультимедіа файлів та завантажувати їх в кеш, щоб потім програвати в режимі офлайн. Легко працювати і з додатком PlayMemories — за його допомогою хмару фото і відео можна поширити в Інтернеті

Загалом планшет Sony має багато приємних переваг, зокрема:

· Стильний чохол з вбудованою Bluetooth клавіатурою
· Вологостійкість дозволить друкувати навіть мокрими пальцями
· Динаміки 3D
· Можливість дистанційного керування домашніми приладами
· Функції персоналізації
· Новий Direct Connect

Іншою перевагою планшету Xperia S Tablet є його ціна. Новинка, яка з’явиться в магазинах США 7 вересня, буде коштувати, в залежності від розміру вбудованої пам’яті, 399 $ за 16 Гб модель, $ 499 за 32 ГБ і $ 599 за 64Гб.

Підписатися:

Коментарі