• Прощавай Hotmail, зустрічаємо веб Outlook

  • Вівторок, 7 серпня 2012 року

Наприкінці липня компанія Microsoft анонсувала бета версію свого нового поштового онлайн сервісу — Outlook.com, який закономірно прийшов на зміну морально застарілому Hotmail.

Для входу в нову пошту використовуються вже наявні дані облікового запису Windows Live ID (якщо ви зареєстрований користувач сервісів Hotmail, SkyDrive, Windows Phone або Xbox LIVE), або ж створюється новий обліковий запис. Дизайн виконаний в дусі Windows 8: свіжий, чистий і просторий. І судячи з усього, їм буде зручно користуватися на пристроях з сенсорними екранами.

Не можна не відзначити щільну інтеграцію нового сервісу з лідерами соціального спілкування — Facebook, Twitter, LinkedIn, Gmail і звичайно ж Skype, веб-версія якого вже практично готова. На відстані кліка — доступ до онлайн диску SkyDrive, Календаря і People, де тримаються всі контакти. Зрозуміло, в повному розпорядженні й свій хмарний Office: Word, Excel, PowerPoint і OneNote.

Outlook навчений відокремлювати особисті повідомлення від розсилок і повідомлень на зразок зміни статусу, новин і тому подібного.

Менш ніж за 6 годин з моменту анонса, сервісом скористалося більше мільйона чоловік, що говорить про гарні перспективи у майбутній нелегкій конкуренції з Google.Богдан Рутов. Велика Епоха, Україна
Підписатися:

Коментарі