• Skype зможуть прослуховувати спецслужби, кажуть хакери

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 24 липня 2012 року

Популярний сервіс голосового і відеозв’язку Skype стане легше прослуховувати працівникам спецслужб: для цього навіть було змінено архітектуру програми, повідомляє slate.com.

Сервіс спілкування відкрив двері для працівників правоохоронних органів, пише сайт Forbes, посилаючись на інформацію, розповсюджувану в колах хакерів. Зміни у Skype послідували після того, як сервіс за 8,5 мільярди доларів викупила у травні 2011 року компанія Microsoft. 

Не виключено, що стежити за підозрілими розмовами зможуть за допомогою запатентованої Microsoft у червні минулого року технології «законного втручання». Така технологія дозволяє спецслужбам підключатись до розмов користувачів у різних VoIP-службах без їхнього відома, а також перехоплювати інформацію, яку вони передають, пояснює сайт SecurityLab. Проте чи буде вбудована в Skype система «законного втручання», у Microsoft не розповідають.

На сьогоднішній день згідно з умов користування сервісом, Skype може розкривати особисту інформацію користувачів на законну вимогу уповноважених органів «з метою захисту інтересів Skype, для боротьби з шахрайством, дотримання наших керівних принципів, а також з метою захисту прав, власності або безпеки третіх осіб», — йдеться в 3 пункті Положення про конфіденційність.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...