• В Індії вийшли у продаж наддешеві планшети

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 2 серпня 2012 року

Індійська компанія Karbonn Mobiles, яка спеціалізується на виготовленні мобільних телефонів, випустила планшет Smart Tab 1 з незвично низькою ціною – всього 125 доларів США за одиницю. Бюджетна новинка вже з’явилась в онлайн магазинах.

Планшет оснащений 17,8 сантиметровим екраном з технологією мультитач і працює на основі найновішої операційної системи Android 4.1 Jelly Bean. У додаток до стильного дизайну, розробка компанії Karbonn має MIPS-процессор Ingenic JZ4770 з робочою частотою 1,2 ГГц і має високі показники енергоефективності. Розробники обіцяють, що планшет зможе тримати заряд до 25 годин в режимі прослуховування музики і до 7 годин в режимі роботи в Інтернеті. 

Новинка має вбудований адаптер безпровідного зв’язку Wi-Fi (802.11b/g/n), порт HDMI, слот для карт пам’яті та датчик орієнтації. До планшету можна підключати 3G модеми. Крім того, розробка індійської компанії оснащена камерою, проте її роздільна здатність становить лише 2 Мп.

Очевидно, індійські виробники техніки впевнено себе почувають в ніші «бюджетних» приладів. Інші планшети тієї ж цінової категорії, що і Smart Tab 1, доступні на їхньому ринку – це Micromax Funbook tab з ціною 117 доларів США та HCL ME Tab по ціні 144 долари за одиницю. Для порівняння, планшет Google Nexus 7 на основі тієї ж операційної системи, яку випускає тайванська компанія Asus, продають за мінімальною вартістю 199 доларів США. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...