• З Google maps тепер можна буде подорожувати під водою

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 1 жовтня 2012 року

Побачити підводні простори та дослідити коралові рифи відтепер можна буде онлайн завдяки сервісу Google maps.

Корпорація Google запускає аналог популярного сервісу «панорами вулиць» для підводного світу. Оглянутись навколо і роздивитись коралові рифи та життя в океані з багатьох точок у різних частинах планети можна на сайті maps.google.com/ocean.

Зображення для Google передає група підводних дослідників, дайверів, з наукової експедиції Морські пейзажі Кетлін (Catlin Seaview Survey). Для зйомок підводних панорам вони використовують спеціальну камеру. Побачити на знімках дослідників можна і представників живого світу океанів — відкриває колекцію підводних фото вид на черепаху.

Науковці з експедиції Кетлін сподіваються, що красиві морські та океанічні види будуть надихати людей дбайливо ставитись до довкілля, і особливо — до коралових рифів.

«Це дуже важливе десятиліття для коралових рифів», — каже керівник наукового проекту Річард Веверс, передає Skynews. «Нам потрібно записати їх якомога швидше, щоб привабити увагу людей та зупинити зникнення рифів, що на даний момент викликає тривогу».

В мережі вже з’явились панорами Великого Бар’єрного рифу, кратеру Молокіні за 4 км від острову Мауї близ Гавайських островів та підводні види біля острову Апо на Філіппінах. Загалом на Google зібрані фотографії підводних просторів з семи континентів, в Арктиці та на Амазонці.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...