• Користувачі Вконтакті зможуть редагувати свої фото

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    П'ятниця, 12 жовтня 2012 року

Відтепер користувачі популярної соціальної мережі Вконтакті зможуть редагувати свої фотознімки в режимі онлайн — аналог популярного на заході Instagram вже працює на сайті.

Тепер, обравши одну із завантажених фото, можна буде застосувати до неї один з шести кольорових фільтрів, розмити краї знімка та обрізати зображення. Крім того, не втрачається і оригінальна версія фото — за бажання її можна буде відновити.

 Редактор фотографій в найближчий час має запрацювати і в мобільних версіях Вконтакті для мобільної платформи IOS — для смартфонів iPhone та планшетів iPad. Наразі оголошено конкурс на розробку програмного забезпечення, яке допомагало б це здійснювати. Переможцям конкурсу, які розроблять фоторедактор для мобільних пристроїв, організатори обіцяють винагороду 1 млн рублів, передає РИА Новости.

 Редактор фотографій Вконтакті — аналог зарубіжного Instagram, який нещодавно придбала соціальна мережа Facebook за 715 млн доларів. З початку заснування Instagram 2 роки тому і до моменту його продажу Facebook сервіс встиг стати надзвичайно популярним — через нього пройшло вже більше 5 млрд фотографій.

«Ми ніколи не копіювали, не включивши мозок», — казав раніше про принципи роботи компанії Вкнтакті її засновник Павло Дуров.

А от скільки російська компанія витратила на розробку сервісу для редагування фото, поки що не відомо.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...