• Метеоритний дощ будуть транслювати онлайн в Інтернеті

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 11 грудня 2012 року

Метеоритний дощ, який на Землі можна побачити 10–16 грудня, транслюватимуть онлайн в Інтернеті.

НАСА влаштовує для любителів зоряного неба трансляцію в години піку рідкісного космічного явища — в ніч з 13 на 14 грудня за американським часом. За українським часом побачити метеоритний дощ онлайн на сайті НАСА можна буде з 6 до 10 ранку 14 грудня. Камера НАСА встановлена в Центрі космічних польотів Маршалла в Хантсвіллі, штат Алабама. Перед тим, як камера активується, на сторінці транслюватимуть записані раніше кадри метеоритних дощів або порожній екран.

Одночасно з трансляцією експерти НАСА проведуть онлайн-конференцію, на якій зможуть відповісти на питання користувачів щодо метеоритного дощу на англійській мові.

Метеоритний дощ, спричинений уламками комети 3200 Фаетон, українці зможуть спостерігати і в реальності, тільки за умов ясної погоди. Загалом рідкісне космічне явище можна побачити з будь-якої точки земної кулі, проте найкраще його буде видно з території Євразійського континенту. Метеоритний дощ починається в сузір’ї Близнят. Жителі Землі можуть побачити його щороку в грудні. Вперше він з’явився на початку 19 століття перед громадянською війною в США, був не таким яскравим і привертав до себе мало уваги.

Підписатися:

Коментарі