• Викиди вуглекислого газу в атмосферу у 2012 році будуть рекордними

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 3 грудня 2012 року

35,6 мільярдів тон вуглекислого газу — рекордно велика кількість — буде до кінця року випущена в атмосферу Землі, свідчать дані Глобального проекту по вуглецю, в якому задіяні дослідники з Центру Тиндаля для досліджень зміни клімату в Університеті Східної Англії.

Передбачені викиди вуглекислого газу в 2012 році на 2,6% перевершили минулорічні та на 58% показники 1990 року, на який орієнтуються країни згідно з Кіотським протоколом, йдеться на сайті фундації Alpha Galileo.

За даними британських вчених, найбільше вуглекислого газу в атмосферу викидається в Китаї — 28% світового об’єму. На другому місці за кількістю забруднень — США з 16% світових викидів, на третьому — Євросоюз з 11%. 7% світових викидів вуглекислого газу надходять до атмосфери з Індії.

 Порівняно з минулими роками, США та ЄС скоротили кількість виділеного в атмосферу забруднення на 1,8% та 2,8% відповідно, а Китай та Індія збільшили відповідно на 9,9% та 7,5%.

Частина вчених вважає, що викиди вуглекислого газу в атмосферу призводять до зміни клімату на планеті та глобального потепління, однак деякі дослідники не поділяють таку точку зору.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...