• Британія може відмовитись від будівництва вітряних електростанцій

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    П'ятниця, 2 листопада 2012 року

Британія найближчим часом може ввести мораторій на будівництво нових вітряних електростанцій на суші — з критикою таких інженерних систем виступив міністр енергетики країни Джон Хейс.

«Здається нереальним, що ми дозволили їх побудувати по всій країні, не враховуючи належним чином інтереси місцевих громад та їхні побажання», — передає Australian News слова політика.

Невдоволення роботою вітряних електростанцій зростає з боку жителів селищ, передає Dailymail. Люди невдоволені тим, що такі вітрові турбіни впливають на потоки повітряних мас, що в свою чергу шкодить сільському господарству.

«Ми більше не можемо допускати, щоб вітрові турбіни впливали на поселення. Я попросив міністра планування звернути увагу на вплив цих турбін на природне середовище», — сказав Джон Хейс.

З приводу заяви міністра енергетики в мережі вже розгорнулась бурхлива дискусія: частина аналітиків підтримує рішення Хейса, називаючи вітряну енергетику «політичною аферою» і стверджуючи, що вона затратна і дуже неефективна. Інші ж наполягають на тому, що вона має розвиватись, оскільки вона не шкодить довкіллю і є відновлюваною.

Раніше з різкою критикою вітряної енергетики виступав і доктор геолого-мінералогічних наук Борис Беррі.

Підписатися:

Коментарі