• Офіс за «зеленими» правилами: досвід українських компаній

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    П'ятниця, 22 червня 2012 року

Проблеми об’єднують людей, а глобальні проблеми сучасності, такі як екологічні проблеми, можуть об’єднати ціле суспільство і навіть людство в єдиному пориві «Noli nocere!» або «не зашкодь!»

В українських бізнес-колах теж задумались про довкілля. Все більше великих компаній вимагає від працівників споживати розумно: вони беруть курс на скорочення відходів та викидів, на зменшення енерговитрат.

В рамках «Тижня сталої енергетики» 21 червня у «Європейському містечку» своїм досвідом ділились кілька компаній, які працюють в Україні. Майже в усіх них перетворення їхніх офісів на екологічно чисті починались з популяризації «зеленого» способу мислення.

«До цих зелених ініціатив завжди долучається керівництво — дуже важливо для персоналу, коли ви впроваджуєте ідеї „зеленого офісу“, щоб вони бачили, що ці зелені ініціативи підтримуються керівництвом у тому числі», — говорить Олена Макаренко, керівник групи корпоративного управління консалтингової компанії KPMG в Україні. Проведення відеоконференцій за допомогою Інтернету замість реальних зустрічей дозволило компанії скоротити транспортні витрати і, як наслідок, вплив на довкілля від транспортних засобів своїх робітників. Працівники їхніх офісів заохочуються до того, щоб не користуватись особистим авто під час обідніх перерв — натомість створені умови для приготування їжі на кухні в офісі.

Працівники «зелених» офісів заохочуються не користуватись ліфтом, а підніматись по сходах пішки. Створюються зручні умови і для тих, хто приїжджає на роботу на велосипеді: для них влаштовують велосипедні парковки та душові. А от в компанії DTEK пішли ще далі: «На заводі компанії DTEK стоїть 3 електромобілі, вони придбані не через „зелений“ офіс, а через „зелену“ свідомість компанії», — пояснює Ірина Вербицька, керівник департаменту з екобезпеки енергетичної компанії DTEK.

У багатьох фірмах відмовляються від використання пластикових стаканчиків — натомість працівники приносять на роботу чашки. В деяких компаніях під час переговорів не використовують воду в пластикових пляшках, а виставляють скляні з фірмовим логотипом.

Окрім скорочення витрат, керівництво компаній підтримує повторне використання офісного приладдя, а також утилізацію відпрацьованих картриджів, батарейок. Старі мобільні телефони віддаються благодійним організаціям. Папери знищуються у шредерах і здаються на макулатуру, а документи, коли це можливо, роздруковують із двох сторін.

Ми запровадили систему електронного аудиту, у нас великий паперообіг, і майже весь паперообіг до фінальної стадії випуску звіту і підпису нашим партнером останнього звіту ми проводимо в електронній формі – тобто у нас не друкуються майже ніякі попередні копії

Олена Макаренко, керівник групи корпоративного управління консалтингової компанії KPMG в Україні  

А деякі компанії у своїй «зеленій» програмі роблять ставку на те, як зекономити на електроенергії. Так, у своїх офісах компанія ABB впровадила систему «розумного будинку» власного виробництва. Встановлення датчиків руху, вимикачів з регулюванням яскравості освітлення, рекуператорів дозволяє значно скоротити витрати на освітлення, опалення та кондиціювання. У випадку компанії ABB, економія на електроенергії за минулий рік становила 10% або 29 тис. гривень. 

 Звичайно, на одне з головних місць великі компанії зазвичай ставлять економічну вигоду, а в Україні період окупності енергозберігаючого обладнання вищий, ніж у Європі. Якщо кошти, вкладені у влаштування технології «розумного будинку» там повернуться приблизно за 1,5 роки, то в Україні — за 6,3 роки. Проте «зелені» проекти в Україні працюють на імідж компанії, а впровадження деяких еко-програм здійснюється за фінансової підтримки закордонних організацій.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...