• Складено рейтинг найгірших паролів 2012 року

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 29 жовтня 2012 року

З року в рік рейтинг найгірших паролів очолюють одні й ті самі комбінації, проте з’являються й нові «шедеври», свідчать дані компанії SplashData, яка розробляє додатки для управління паролями.

Незмінним за останні роки лідером в хіт-парад найбезглуздіших паролів став відомий «password» (англ. — «пароль»). А другу і третю сходинку розділили «123456» та «12345678» відповідно. До десятки неефективних паролів увійшли також найпростіша комбінація з букв та цифр «abc123», букви з верхнього ряду клавіатури «qwerty», слово «monkey» — «мавпа» та «letmein» або українською «впусти мене». А замкнули десятку назва міфічної тварини «dragon» — «дракон», комбінація «111111» та улюблена гра американців «baseball» — «бейсбол».

Серед нових незвичних, але легких для зламування паролів виявились «welcome» або «ласкаво просимо», «jesus» («Ісус»), «ninja» («ніндзя»), «mustang» («мустанг») та «password1».

А для того, щоб надійно захистити поштову скриньку або аккаунт від зламу, радять користуватись різними паролями для всіх облікових записів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...