• В Англії можуть з’явитись генетично модифіковані люди

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Субота, 21 січня 2012 року

Створення ембріонів на основі генетичного матеріалу трьох чоловік можуть найближчим часом узаконити в Англії. Міністерство охорони здоровя планує провести ряд публічних дискусій, в результаті яких вирішить, давати добро дослідженням чи ні.

Ембріони з використанням ДНК чоловіка, жінки та жінки-донора могли отримувати і в попередні роки, проте такі експерименти є забороненими, оскільки стоять за крок від клонування людини, повідомляє сайт askbaby.com.

Метод створення ембріону з генетичного матеріалу трьох осіб полягає в тому, що в заплідненій яйцеклітині виявляється дефективна частина ДНК, яка несе в собі генетичні захворювання. Ці гени вилучаються і замінюються генами жінки-донора. Ембріон при цьому успадковує лише батьківські та материнські риси, пояснює medikforum.ru.

Використання генетичного матеріалу трьох батьків може допомогти в боротьбі зі спадковими захворюваннями, такими, як цукровий діабет, м'язова дистрофія, епілепсія, сліпота та проблеми з серцем, вважають дослідники. Критики методу наголошують на тому, що створення гібридних дітей може мати непередбачувані катастрофічні наслідки для наступних поколінь.

Підписатися:

Коментарі