• Вирахувана формула ідеального сніданку

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 10 серпня 2011 року

Вчені Великобританії після дослідження понад 10 тисяч учасників, вивели формулу ідеального сніданку для людини, повідомляють російські ЗМІ.

Те, чим людина поснідала вранці, позначиться на її настрої і самопочутті протягом усього дня. Тому дієтологи вважають сніданок найважливішим прийомом їжі.

Найкраще вранці їсти каші і банани – підсумували вчені. Бо в каші міститься багато клітковини і швидкорозчинних харчових волокон, що стимулюють обмін речовин і тонізуючі судини. А банан – дуже сприятливо впливає на слизову шлунка. Він містить у собі хармін – психоактивний алкалоїд, і мескалін – відомий усім, як «наркотик щастя».

До того ж банани дуже ситні. Досить з'їсти один, щоб вгамувати голод. Тому лікарі дієтологи радять усім, хто хоче схуднути, влаштовувати бананові сніданки два-три рази на тиждень. Також непогано з ранку перекусити бананом, якщо ви схвильовані. Наприклад, перед важливою зустріччю або іспитом.

А для уникнення одноманітності їжі, можна збагатити ранковий стіл млинцями, омлетом і будь-якими молочними продуктами. Тільки ось бажано відмовитися від здобної випічки, вершкового масла і сирокопченої ковбаси.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...