• Ракета-носій 'Союз' стартувала з космодрому Байконур

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    П'ятниця, 15 липня 2011 року

Ракета-носій "Союз-2.1.а", запуск якої переносився двічі за технічними причинами, стартувала з космодрому Байконур в середу, 13 липня – повідомляє РИА Новости з посиланням на представника Роскосмоса.

О 5:27 за київським часом ракета здійнялась в небо, несучи на собі розгінний блок "Фрегат" та шість супутників низькоорбітального зв’язку Globalstar-2. І вже до 7:39, піднявшись на висоту близько 1400 кілометрів, супутники мали відділитися від "Фрегату". Після цього двигуни розгінного блоку переключаться на гальмування, і, ввійшовши в атмосферу, згорить. Сходинки ракети-носія, що відділилися, мають впасти на території Казахстану, Алтайського краю та Тихого океану.

Нагадаємо, запуск "Союзу-2.1а" мав відбутися 11 липня, проте був відкладений на добу через несправність виводу кабель-заправної щогли ракети-носія, яка була виявлена за кілька секунд до старту. 12 липня через необхідність перевірити і прийняти до уваги всі технічні зауваження запуск знову не відбувся і був перенесений на наступний день.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...