• Буддійський храм ХІІІ століття знайшли в Примор’ї

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 9 червня 2011 року
Обгорілі залишки буддійського храму ХІІІ століття знайшли російські археологи під час розкопок поселення одного з тунгуських племен у Примор’ї. Культова споруда чжурчженів, вірогідно, постраждала від пожежі під час набігу одного з ворожих племен – вважає керівник відділу середньовічної археології Російської академії наук Надія Артем’єва.  

На земляній ділянці площею в 30 квадратних метрів, на якій знаходився храм, знайшли сліди трьох стовпів, які підтримували дах, залишки черепиці, кераміки і фрагменти триполу – ємності на трьох ніжках, що традиційно використовувалась буддистами під час проведення культових церемоній – повідомляє РИА Новости.

Знайдена археологами культова споруда представляє для науковців неабияку цінність, тому що належить до періоду чжурчженів. Всі попередні знахідки в цьому регіоні належать до більш пізнього періоду Бохаі.    

Чжурчжені – представники одного з тунгуських племен, що жили на території Маньчжурії. Вони були засновниками Династії Цзінь, яка утворилась після розпаду Танської Імперії і проіснувала з 1115 до 1234 року. Деякі вчені схиляються до думки, що чжурчжені були предками маньчжурів, проте деякі факти вказують на те, що це могло бути і не так: наприклад, в маньчжурській мові слово «чжурчжень» вказує на неблагородне походження людини.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...