• Американські вчені розкрили, що прагнення до щастя шкідливо для здоров'я

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 18 травня 2011 року
Американські вчені Єльського і Денверського університетів, а також ізраїльські вчені Єврейського університету в Єрусалимі прийшли до висновку, що щастя шкодить психіці.

У ході тривалих досліджень вчені з'ясували, що життєрадісні люди живуть набагато менше, ніж похмурі. Головна проблема, як не парадоксально, – відчуття щастя. Вчені стверджують, що відчуття щастя і прагнення до нього – паморочить, змушує йти на невиправданий ризик і будувати ілюзії, а також стати причиною неприємностей, які можуть вплинути на тривалість життя.

Більш того, фахівці з'ясували, що шкідливі і книги, які вчать, як стати щасливим і описують щастя. Прочитавши такі твори, шукачі щастя будуть гнатися за цим станом, і якщо їм це долею не дано, раз по раз терпіти невдачі і розчаровуватися. Стан розчарування змусить відчувати «невдах» ще гірше. У результаті можуть виникнути хвороби, душевні розлади, образи, депресії, озлобленість і мстивість.

Інша проблема «щасливців» в тому, що іноді відчуття щастя просто недоречно. Наприклад, щоб не ображати і не викликати заздрість у нещасних друзів, своє щастя часто доводиться придушувати, що призводить до дисгармонії. І, нарешті, якщо людина щаслива, то у нього зменшується вміння творчо мислити.

У зв'язку з вищевикладеним, учені радять: перестати хвилюватися про своє щастя, і жити природно, що принесе воістину справжнє щастя.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...