• Бойовики ДНР та ЛНР пересварились між собою

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 27 травня 2014 року

Самопроголошений «народний губернатор» «Луганської народної республіки» (ЛНР) Валерій Болотов оголосив війну представникам «Донецької народної республіки» (ДНР), повідомляє прес-служба ЛНР.

Болотов розкритикував лідера ДНР в Донецьку Дениса Пушиліна за боягузтво і зраду. Лідер ЛНР вважає, що здача Донецька українській армії під час «зачистки» міста силами антитерористичної операції (АТО) ― це злочин проти власного народу.

«Денис Пушилін і його найближче оточення тепер вважаються зрадниками і персонами нон-грата на території ЛНР. За законами військового часу вони підлягають ліквідації як зрадники власного народу», ― підкреслив «губернатор» ЛНР Болотов.

Раніше подібну заяву зробив і самопроголошений мер Слов'янська В'ячеслав Пономарьов.

«Те, що в Донецьку ― це не уряд. Це фікція, оскільки 2/3 цих людей і ті, хто засідає у Донецькій обласній адміністрації, ― це люди Тарути (губернатор Донецької області України) і Ахметова. Це самозванці й провокатори. Оскільки свого часу був озвучений наказ про те, що центр ДНР знаходиться у Слов'янську, а скасування цього наказу я не чув, то не вважаю за потрібне взагалі спілкуватися з кимось із Донецька і не вважаю їх своїм керівництвом», ― заявив Пономарьов 20 травня під час спілкування із жителями Слов'янська.

Тим часом активна фаза АТО по зачистці міста від терористів, яка була відновлена вчора у Донецьку, триває. Проросійські бойовики, які вчора зайняли термінал міського аеропорту, були знищені силами АТО. Денис Пушилін втік із будівлі Донецької ОДА під прикриттям автоматників. В'їзд до Донецьку перекритий.


Читайте також:

Порошенко: АТО на Донбасі буде коротшою та ефективнішою

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...