• На сході України загинуло 127 українських військових - ООН

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 22 травня 2014 року

За даними ООН на сході України в результаті військового протистояння бойовиків «Донецької народної республіки» з українською армією загинуло 127 українських солдатів.

Також, за повідомленням помічника генерального секретаря ООН з прав людини Івана Шимоновича, ситуація із дотриманням прав людини у східних регіонах України погіршилася, з'явилося більше зброї і почастішали випадки її застосування, що може погано позначитися на проведенні президентських виборів в Україні.

Двома днями раніше самопроголошений мер Слов'янська В'ячеслав Пономарьов у публічній бесіді з місцевими жителями та в присутності ЗМІ озвучив свої дані про людські втрати з боку Міноборони.

«Мене просили особливо не озвучувати цифри, але під час одного з ударів, який ми зробили по горі Карачун, ми поклали 316 осіб. Кожен день українська армія втрачає від 30 до 100 бійців, це рахуючи з пораненими, вбитими і так далі. Я вам скажу, ми працюємо, ми займаємося, ми воюємо...», ― цитує САТ заяву слов'янського представника ДНР.

У Міноборони України інформація про поранених і загиблих не розголошується.

Тим часом, сьогодні вранці бойовики ДНР атакували блокпост українських силовиків поблизу містечка Волноваха в Донецькій області. За даними координатора «Інформаційного опору» Дмитра Тимчука, в результаті загинули 8 українських солдатів, 18 поранено.


Читайте також:

Приватні вантажівки можуть тимчасово забрати для потреб війська

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...