• Заарештовано «Капітана Какао» - одного з організаторів бійні в Одесі

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 21 травня 2014 року

У ході оперативно-розшукових заходів співробітники МВС затримали і за рішенням суду заарештували одного з організаторів одеської трагедії Сергія Долженкова на прізвисько «Капітан Какао».

Про це сьогодні у повідомленні МВС України заявив радник міністра внутрішніх справ Станіслав Речинський.

Згідно слідству батько заарештованого, генерал міліції Долженков, колишній ректор міліцейського вишу, намагався організувати для сина втечу з України. З цією метою він з допомогою професійного гримера намагався змінити зовнішність Сергія для виготовлення фальшивих документів. При цьому до Будинку профспілок був підкинутий пістолет, щоб зробити вигляд нібито син загинув в ньому під час пожежі.

В теперішній час причетність капітана Какао до організації резонансного злочину повністю встановлена. Правоохоронці також кожен день затримують інших учасників масових заворушень в Одесі. Очікується, що незабаром в розшук будуть оголошені депутати міськради від партії «Батьківщина» Євген Хайкін та Сергій Бовбалан.

Нагадаємо, під час масових зіткнень проукраїнських і проросійських активістів 2 травня 2014 року в Одесі в Будинку профспілок спалахнула пожежа. У результаті, за офіційними даними, загинуло 48 осіб.


Читайте також:

Турчинов ініціює заборону Компартії України

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...