• Представники ДНР хочуть «націоналізувати» підприємства Ахметова

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 20 травня 2014 року

Члени самопроголошеної «Донецької народної республіки» засудили незгоду голови МКС Ріната Ахметова платити податки у бюджет ДНР.

«У зв'язку з небажанням регіональних олігархів платити податки в бюджет ДНР прийнято рішення розпочати процес націоналізації», ― заявив сьогодні глава президії ДНР Денис Пушилін в офіційному мікроблозі організації у Твіттері.

Він також засудив ініціацію Ахметовим попереджувального страйку металургійних підприємств у Маріуполі та Донецьку проти діяльності представників ДНР.

«Ахметов зробив свій вибір. Сплата податків Києву означає фінансування терору на Донбасі», ― зазначається далі в заяві.

Тим часом ініціативу донецького бізнесмена підтримали підприємства Дніпропетровської області. Сьогодні о 12.00 разом з заводчанами Маріуполя та Донецька свій протест проти тероризму висловили гудками промисловці Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Кривого Рогу, Павлограда, Нікополя, Вільногірська, Марганця, Орджонікідзе та Жовтих вод.

У свою чергу глава МВС України Арсен Аваков висловив сподівання, що дії Ріната Ахметова проти дій ДНР будуть результативними.

Нагадаємо, 16 травня 2014 року іноземний кореспондент МЗС РФ, представник ДНР Роман Манекин оприлюднив особисте звернення до Ахметова, у якому закликав олігарха добровільно почати перераховувати податки до фонду «Донецької народної республіки». В іншому випадку він пригрозив власнику підприємств, що «його на Донбасі не буде».


Читайте також:

Підприємства Ахметова оголосили безстроковий частковий страйк

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...