• Київ може відправити представника на засідання СНД

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 29 травня 2014 року

Чи пошле Україна свого представника на Раду глав держав СНД, яка запланована у Мінську на 30 травня, достеменно невідомо: у Білорусі стверджують, що Україну на зустрічі представлятиме посол Михайло Єжель, в Україні поширена інформація, що країна розпочала процес виходу із організації.

Про те, що Україну на зустрічі глав держав СНД представлятиме український посол у Білорусі Михайло Єжель, повідомив напередодні зустрічі у Мінську 29 травня прес-секретар білоруського МЗС Дмитро Мирончик.

До останнього білоруська сторона повідомляла, що не отримала підтвердження щодо участі українського представника у запланованій нараді.

«Запрошення на засідання глав урядів держав-учасниць СНД були розіслані всім країнам Співдружності, в тому числі Україні. Усі країни, за винятком України, уже підтвердили свою участь», — повідомляв Дмитро Мирончик ще 28 травня.

Водночас раніше була поширена інформація про те, що Україна розпочала процес виходу в СНД. 27 травня виконувач обов’язків міністра закордонних справ Андрій Дещиця повідомляв, що відповідні документи вже перебувають на розгляді в апараті Верховної Ради.

Цього року Україна мала головувати в СНД, але у зв’язку із останніми подіями відмовилась від цього, і замість неї обов’язок головування перейняла Білорусь.


Читайте також:

Путін призначив вибори в Криму і заборонив гривню

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...